Nedelja, 13 Julij 2014
    Očka sprašuje malega Janezka: ''Janezek, ali si kaj moj?'' Janezek: ''Ne vem, ata, to moraš pa mamo vprašati!''
  • Na današnji dan
    Ponedeljek, 07 Julij 2014
    NA DANAŠNJI DAN 20. oktober 1740 - Marija Terezija postane avstrijska vladarica 1805 - Francozom se v vojni tretje koalicije vda avstrijska armada, ki je obkoljena v Ulmu 1827 - v bitki pri Navarinu britansko-francosko-rusko ladjevje premaga turško 1860 - izideta cesarjev manifest in oktobrska... Več ...
Notice
Bioplin Gjerkeš PKL natisni E-pošta

Rezultati: 13. Kroga 11.-13.02.2011

KK Lindau Lendava : KD Sobota
78 : 85 (22:27, 14:16, 12:19, 30:23)
KK Lindau Lendava: Zrna 20, Horvatič G. 17, Horvatič S. 14, Sijarič 13, Žalig 10, Svetko 4
KD Sobota: Pok 33, Ficko 18, Hari 9, Bilič 8, Melin 6, Skandali 5, Lukač 3, Žigo 2, Čep 1
Po dolgem času se  je v Lendavi  odigrala  kvalitetna tekma, kljub temu, da smo bili domačini oslabljeni (bilo nas je 6) in brez treh igralcev prve peterke. Začeli smo poletno in v začetku prve četrtine presenetili goste ter povedli s  14: 6. Do konča četrtine so nasprotniki s tremi trojkami in hitrimi protinapadi rezultat obrnili v svojo korist (22: 27). Druga četrtina je bila zelo borbena  in izenačena (14: 16), v tretji četrtini pa smo domačini izgubili nekoliko svoj ritem in sapo, ter jo izgubili z 12: 19. Po tem ko so vsi pričakovali, da je tekma že odločena, smo sami sebe presenetili, odigrali četrtino zelo kvalitetno in jo odločili v svojo korist (30: 23). Moštvo KD Sobote je z igro dokazalo, da so zasluženo vodilna ekipa lige, saj so v tekmi dosegli 9 trojk in igrali prepričljivo, toda tudi naša ekipa je dosegla 8 trojk in tako prispevala k temu, da so maloštevilni gledalci gledali dopadljivo košarko. Žal le sodnika nista bila na kvalitetni ravni tekme in sta pokvarila popolno in dobro sliko tega srečanja.
Sestavili: člani KK Lindau Lendava

KK Sveta Ana : KK GMT Beltinci  72 : 68
(14:18, 17:16, 26:15, 15:19)

PŠK Ljutomer 2 : SBK Gornja Radgona 66 : 81
(14:27, 15:17, 17:19, 20:18)

PŠK Ljutomer 1 : KK SE Kerčmar Gornji Petrovci 80 : 57
(22:7, 16:20, 24:17, 18:13)

prosti: KK Paloma Sladki Vrh