Nogometaši Nafte 1903 so v prvi tekmi četrtfinala pokala Slovenije premagali Rudar Velenje z 2:1 (1:0).

Tekma med drugoligašem Nafto in najslabšim klubom prve lige Rudarjem iz Velenja je bila od prve minute zelo živahna z veliko željo obojih, da čim hitreje dosežejo zadetek. Lendavčani so od prve minute krenili odločno, a je v golu Rudarja blestel Matej Radan. Rudar je do najlepše priložnosti prišel v peti minuti, ko je Hrubik po podaji iz kota zadel vratnico. Potem ko je v prvem polčasu manjkal le zadetek, je Nafta povedla v 49. minuti. 27-letni napadalec Alen Ploj je dosegel lep zadetek s strelom s 25 metrov. Lendavčani so se po golu povsem sprostili in vodstvo povišali po preigravanju Stjepana Oštreka. Gol upanja za Rudar je dosegel branilec Elvedin Džinić po podaji iz kota. Če bi Nafta, ki jo poganja madžarski kapital in ima prvoligaške ambicije, na vseh tekmah v drugi ligi igrala tako zagnano, bojevito in disciplinirano, kot je sinoči, bi bila uvrščena višje od šestega mesta.